دکتر فخرالسادات انارکی

دکتر فخرالسادات انارکی

کد نظام پزشکی: 44907
5 (5 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر فخرالسادات انارکی

خیابان سعدی
آدرس: تهران - تهران ، بلوار فرحزادی ، بلوار دریا ، خیابان سعدی (نبش ناخدا همتی) ،پلاک 15 ،طبقه اول
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر حسین گندم کار
دکتر حسین گندم کار
جراحی عمومی
4.4
(71 نظر)
1702 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:1 مرداد 1403
دکتر بهار محجوبی
دکتر بهار محجوبی
جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال)
4.9
(59 نظر)
811 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:2 مرداد 1403
دکتر معراج فربد
دکتر معراج فربد
جراحی عمومی
4.4
(52 نظر)
897 نوبت موفق
یزد - تهران
اولین نوبت آزاد مطب:31 تیر 1403

آدرس مطب دکتر فخرالسادات انارکی

خیابان سعدی
آدرس:
تهران ، بلوار فرحزادی ، بلوار دریا ، خیابان سعدی (نبش ناخدا همتی) ،پلاک 15 ،طبقه اول

نظرات درباره دکتر فخرالسادات انارکی

5
از 5 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
مریم(1402/12/08)
(1402/12/08)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
بسیار صبور و دوست داشتنی و کاربلد هستند
سمانه(1402/07/15)
(1402/07/15)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
عالی
مریم(1401/09/16)
(1401/09/16)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
خوب هستند.
مریم(1401/07/22)
(1401/07/22)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
با عرض سلام و ادب... یکبار مراجعه داشتم و به لطف خدا و تشخیص خوب ایشان مشکلم رفع شد. الان دوباره مشکلی شدیدتر پیدا کردم ولی بهیچ وجه نتونستم نوبت بگیرم باید چیکار کنم؟
امیر(1401/07/18)
(1401/07/18)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
بسیار حاذق و قدرت تشخیص بالایی دارند.

سوالات متداول راجع به دکتر فخرالسادات انارکی

چطور می‌توانم نوبت دکتر فخرالسادات انارکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فخرالسادات انارکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فخرالسادات انارکی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر فخرالسادات انارکی چقدر است؟
هزینه ویزیت فخرالسادات انارکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فخرالسادات انارکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر فخرالسادات انارکی کجا است؟
دکتر فخرالسادات انارکی 1 مطب در خیابان سعدی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فخرالسادات انارکی را ببینید.
آیا دکتر فخرالسادات انارکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فخرالسادات انارکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر فخرالسادات انارکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فخرالسادات انارکی متخصص جراحی عمومی و جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فخرالسادات انارکی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فخرالسادات انارکی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فخرالسادات انارکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فخرالسادات انارکی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر فخرالسادات انارکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فخرالسادات انارکی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر فخرالسادات انارکیدکتر فخرالسادات انارکی dr fakhrosadat anaraki از دکترهای متخصص جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) تهران هستند. مطب دکتر فخرالسادات انارکی در تهران ، بلوار فرحزادی ، بلوار دریا ، خیابان سعدی (نبش ناخدا همتی) ،پلاک 15 ،طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فخرالسادات انارکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188365819,09352199880 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فخرالسادات انارکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فخرالسادات انارکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فخرالسادات انارکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فخرالسادات انارکی متخصص جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فخرالسادات انارکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.