دکتر رحمان خسروی

دکتر رحمان خسروی

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص جراحی کودکان

ارومیه

کد نظام پزشکی

95134

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی
  • فوق تخصص جراحی کودکان

اطلاعات خیابان عمار

آدرس:

ارومیه خیابان عمار کلینیک تدبیر طبقه 3 واحد 4

تلفن:04433433705

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رحمان خسروی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر رحمان خسروی
نوبت مطب خیابان عمار
رزرو آنلاین نوبت
ارومیه - ارومیه خیابان عمار کلینیک تدبیر طبقه 3 واحد 4

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رحمان خسروی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رحمان خسروی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رحمان خسروی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رحمان خسروی چقدر است؟
هزینه ویزیت رحمان خسروی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رحمان خسروی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رحمان خسروی کجا است؟
دکتر رحمان خسروی 1 مطب در خیابان عمار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رحمان خسروی را ببینید.
+
آیا دکتر رحمان خسروی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رحمان خسروی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رحمان خسروی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رحمان خسروی متخصص جراحی عمومی و جراحی کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رحمان خسروی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر رحمان خسروی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر رحمان خسروی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رحمان خسروی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رحمان خسروی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رحمان خسروی 0 از 5 است.

درباره دکتر رحمان خسرویدکتر رحمان خسروی dr rahman khosravi از دکترهای متخصص جراحی عمومی ارومیه هستند. مطب دکتر رحمان خسروی در ارومیه خیابان عمار کلینیک تدبیر طبقه 3 واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رحمان خسروی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04433433705 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رحمان خسروی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رحمان خسروی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رحمان خسروی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رحمان خسروی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رحمان خسروی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.