دکتر وحید رضا اکرامی فرد

دکتر وحید رضا اکرامی فرد

تخصص جراحی عمومی

مشهد

کد نظام پزشکی

70120

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب میدان بیمارستان امام رضا

آدرس:

میدان بیمارستان امام رضا علیه السلام ابتدای ابن سینا ساختمان پزشکان ابن سینا ساختمان پزشکان ابن سینا

تلفن:05138533723

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر وحید رضا اکرامی فرد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر وحید رضا اکرامی فرد
نوبت مطب میدان بیمارستان امام رضا
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - میدان بیمارستان امام رضا علیه السلام ابتدای ابن سینا ساختمان پزشکان ابن سینا ساختمان پزشکان ابن سینا
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر وحید رضا اکرامی فرد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر وحید رضا اکرامی فرد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر وحید رضا اکرامی فرد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر وحید رضا اکرامی فرد چقدر است؟
هزینه ویزیت وحید رضا اکرامی فرد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید رضا اکرامی فرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر وحید رضا اکرامی فرد کجا است؟
دکتر وحید رضا اکرامی فرد 1 مطب در مطب میدان بیمارستان امام رضا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر وحید رضا اکرامی فرد را ببینید.
+
آیا دکتر وحید رضا اکرامی فرد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر وحید رضا اکرامی فرد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر وحید رضا اکرامی فرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر وحید رضا اکرامی فرد متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر وحید رضا اکرامی فرد چه زمانی است؟
دکتر وحید رضا اکرامی فرد از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید رضا اکرامی فرد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر وحید رضا اکرامی فرد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر وحید رضا اکرامی فرد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر وحید رضا اکرامی فرد 0 از 5 است.

درباره دکتر وحید رضا اکرامی فرددکتر وحید رضا اکرامی فرد dr vahid reza ekrami fard از دکترهای متخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر وحید رضا اکرامی فرد در میدان بیمارستان امام رضا علیه السلام ابتدای ابن سینا ساختمان پزشکان ابن سینا ساختمان پزشکان ابن سینا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر وحید رضا اکرامی فرد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138533723 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر وحید رضا اکرامی فرد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر وحید رضا اکرامی فرد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر وحید رضا اکرامی فرد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر وحید رضا اکرامی فرد متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر وحید رضا اکرامی فرد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.