دکتر امیرحسین رفیقدوست

دکتر امیرحسین رفیقدوست

تخصص داخلی

فوق تخصص قلب و عروق

فلوشیپ اکوکاردیوگرافی
مشهد

کد نظام پزشکی

86534
%100
پیشنهاد(از 10 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب بلوار سجاد

آدرس:

مشهد،بلوار سجاد ،روبروی مشهد مال،جنب بانک آینده،ساختمان نگین سجاد

تلفن:05137676218

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیرحسین رفیقدوست را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیرحسین رفیقدوست بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%100
10 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حوا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با تجربه و خوش اخلاق

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار خوب و دلسوز

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی حاذق و صبور

محمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من را ایشون آنژیو کردند خیلی دکتر خوبی هستند و هر چند وقت مراجعه میکنم داروهای جدید می دهند و مشاوره می کنند دکتر توانمندی هستند.

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا صبورانه و با اخلاق هستن و از نظر کاری عالی هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امیرحسین رفیقدوستسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیرحسین رفیقدوست را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیرحسین رفیقدوست نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیرحسین رفیقدوست در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیرحسین رفیقدوست چقدر است؟
هزینه ویزیت امیرحسین رفیقدوست با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین رفیقدوست می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیرحسین رفیقدوست کجا است؟
دکتر امیرحسین رفیقدوست 1 مطب در مطب بلوار سجاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیرحسین رفیقدوست را ببینید.
+
آیا دکتر امیرحسین رفیقدوست امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین رفیقدوست در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیرحسین رفیقدوست در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیرحسین رفیقدوست متخصص داخلی و قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیرحسین رفیقدوست چه زمانی است؟
دکتر امیرحسین رفیقدوست از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین رفیقدوست در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیرحسین رفیقدوست چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر امیرحسین رفیقدوست رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیرحسین رفیقدوست 5 از 5 است.

درباره دکتر امیرحسین رفیقدوستدکتر امیرحسین رفیقدوست dr amirhossein rafigh doost از دکترهای متخصص داخلی مشهد هستند. مطب دکتر امیرحسین رفیقدوست در مشهد،بلوار سجاد ،روبروی مشهد مال،جنب بانک آینده،ساختمان نگین سجاد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیرحسین رفیقدوست می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05137676218 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیرحسین رفیقدوست و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیرحسین رفیقدوست هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیرحسین رفیقدوست فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیرحسین رفیقدوست متخصص داخلی و فوق تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیرحسین رفیقدوست مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.