دکتر حمیدرضا فریدونیان

دکتر حمیدرضا فریدونیان

تخصص جراحی عمومی

همدان

کد نظام پزشکی

46700

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمیدرضا فریدونیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حمیدرضا فریدونیان
نوبت مطب خیابان بوعلی سینا
رزرو آنلاین نوبت
همدان - همدان، میدان آرامگاه بوعلی، ابتدای پیاده راه خیابان بوعلی، ساختمان پزشکان آراد
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیدرضا فریدونیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیدرضا فریدونیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا فریدونیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا فریدونیان چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیدرضا فریدونیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا فریدونیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیدرضا فریدونیان کجا است؟
دکتر حمیدرضا فریدونیان 1 مطب در مطب خیابان بوعلی سینا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمیدرضا فریدونیان را ببینید.
+
آیا دکتر حمیدرضا فریدونیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا فریدونیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیدرضا فریدونیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیدرضا فریدونیان متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیدرضا فریدونیان چه زمانی است؟
دکتر حمیدرضا فریدونیان از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا فریدونیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیدرضا فریدونیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حمیدرضا فریدونیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیدرضا فریدونیان 0 از 5 است.

درباره دکتر حمیدرضا فریدونیاندکتر حمیدرضا فریدونیان dr hamid reza fereydonian از دکترهای متخصص جراحی عمومی همدان هستند. مطب دکتر حمیدرضا فریدونیان در همدان، میدان آرامگاه بوعلی، ابتدای پیاده راه خیابان بوعلی، ساختمان پزشکان آراد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیدرضا فریدونیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08132515050 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیدرضا فریدونیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیدرضا فریدونیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیدرضا فریدونیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیدرضا فریدونیان متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیدرضا فریدونیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.