%۹۳
پیشنهاد(از ۱۳ کاربر)

کد نظام پزشکی

۳۸۹۱۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات کلینیک درد مداوا

آدرس:

تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، خیابان تربیت معلم، خیابان گلبان، پلاک 6، طبقه 5

اطلاعات مطب بیمارستان جم

آدرس:

تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر(جم)، شماره 76

اطلاعات مطب بیمارستان فرهیختگان

آدرس:

تهران، انتهای ستاری شمال، میدان دانشگاه، روبروی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد، انتهای سالن 3 بیمارستان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کامران آزما را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کامران آزما بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۳ کاربر)

%۹۳
۱۲ کاربر از ۱۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۸ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

کلینیک درد مداوا
مطب بیمارستان جم
مطب بیمارستان فرهیختگان
دکتر کامران آزما
دکتر کامران آزما

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کامران آزما را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کامران آزما نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کامران آزما در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کامران آزما چقدر است؟
هزینه ویزیت کامران آزما با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کامران آزما می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کامران آزما کجا است؟
دکتر کامران آزما 3 مطب در کلینیک درد مداوا و مطب بیمارستان جم و مطب بیمارستان فرهیختگان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر کامران آزما، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر کامران آزما امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کامران آزما در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کامران آزما در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کامران آزما متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کامران آزما چه زمانی است؟
دکتر کامران آزما از روز چهارشنبه 4 آبان بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کامران آزما در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کامران آزما چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر کامران آزما رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کامران آزما 5 از 5 است.

درباره دکتر کامران آزمادکتر کامران آزما dr kamran azma از دکترهای متخصص تخصص طب فیزیکی و توانبخشی تهران هستند. مطب دکتر کامران آزما در تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، خیابان تربیت معلم، خیابان گلبان، پلاک 6، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کامران آزما می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188688881,02188688882 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کامران آزما و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کامران آزما هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کامران آزما فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کامران آزما تخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کامران آزما مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.