کد نظام پزشکی

۳۰۷۹۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان هفده شهریور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، تقاطع طالقانی، روبه روی بانک مسکن

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان هفده شهریور جدید
ملاحظات

بزشک برای اعمال جراحی قرارداد با بیمه تکمیلی دارند.

دکتر پروین حق پرست
دکتر پروین حق پرست

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پروین حق پرست را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پروین حق پرست نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پروین حق پرست در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پروین حق پرست چقدر است؟
هزینه ویزیت پروین حق پرست با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پروین حق پرست می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پروین حق پرست کجا است؟
دکتر پروین حق پرست 1 مطب در مطب خیابان هفده شهریور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر پروین حق پرست، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر پروین حق پرست امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پروین حق پرست در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پروین حق پرست در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پروین حق پرست متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پروین حق پرست چه زمانی است؟
دکتر پروین حق پرست از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پروین حق پرست در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پروین حق پرست چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر پروین حق پرست رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پروین حق پرست 0 از 5 است.

درباره دکتر پروین حق پرست

دکتر پروین حق پرست dr parvin hagh parast از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی تبریز هستند. مطب دکتر پروین حق پرست در تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، تقاطع طالقانی، روبه روی بانک مسکن واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پروین حق پرست می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135557274 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پروین حق پرست و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پروین حق پرست هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پروین حق پرست فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پروین حق پرست تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پروین حق پرست مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.