%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۶۳۵۹۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات خیابان شریعتی

آدرس:

خیابان شریعتی بالاتر از شهید بهشتی نبش خیابان متحیر پلاک 1 واحد 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضا رشیدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا رشیدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

خیابان شریعتی
دکتر رضا رشیدی
دکتر رضا رشیدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا رشیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا رشیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا رشیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا رشیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا رشیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا رشیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا رشیدی کجا است؟
دکتر رضا رشیدی 1 مطب در خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رضا رشیدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رضا رشیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا رشیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا رشیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا رشیدی متخصص گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا رشیدی چه زمانی است؟
دکتر رضا رشیدی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا رشیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا رشیدی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر رضا رشیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا رشیدی 5 از 5 است.

درباره دکتر رضا رشیدیدکتر رضا رشیدی dr reza rashidi از دکترهای متخصص فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان تهران هستند. مطب دکتر رضا رشیدی در خیابان شریعتی بالاتر از شهید بهشتی نبش خیابان متحیر پلاک 1 واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا رشیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188508915 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا رشیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا رشیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا رشیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا رشیدی فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا رشیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.