دکتر عبدالحمید شریفیان

دکتر عبدالحمید شریفیان

تخصص جراحی عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

33920

درباره‌پزشک

رینوپلاستی

جراحی پلک

پروتز سینه

کوچک کردن سینه

ابدو مینوپلاستی

لیپو ماتیک

انتقال جربی

ژنیکو ماستی 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، تقاطع دریا، برج رویال، واحد ۳۰۲

تلفن:02140880687

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالحمید شریفیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر عبدالحمید شریفیان
نوبت مطب سعادت آباد
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، سعادت آباد، تقاطع دریا، برج رویال، واحد ۳۰۲
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالحمید شریفیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالحمید شریفیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالحمید شریفیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالحمید شریفیان چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالحمید شریفیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالحمید شریفیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالحمید شریفیان کجا است؟
دکتر عبدالحمید شریفیان 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عبدالحمید شریفیان را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالحمید شریفیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالحمید شریفیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالحمید شریفیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالحمید شریفیان متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالحمید شریفیان چه زمانی است؟
دکتر عبدالحمید شریفیان از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالحمید شریفیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالحمید شریفیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر عبدالحمید شریفیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالحمید شریفیان 0 از 5 است.

درباره دکتر عبدالحمید شریفیاندکتر عبدالحمید شریفیان dr abdolhamid sharifian از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر عبدالحمید شریفیان در تهران، سعادت آباد، تقاطع دریا، برج رویال، واحد ۳۰۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالحمید شریفیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02140880687 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالحمید شریفیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالحمید شریفیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالحمید شریفیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالحمید شریفیان متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالحمید شریفیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.