دکتر ماندانا شهپریان

دکتر ماندانا شهپریان

تخصص قلب و عروق

کرج

کد نظام پزشکی

35077

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان - شهدا، برج پزشکی رازی، طبقه 2، واحد 21

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ماندانا شهپریان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر ماندانا شهپریان
نوبت مطب طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان - شهدا، برج پزشکی رازی، طبقه 2، واحد 21

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ماندانا شهپریان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ماندانا شهپریان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ماندانا شهپریان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ماندانا شهپریان چقدر است؟
هزینه ویزیت ماندانا شهپریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ماندانا شهپریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ماندانا شهپریان کجا است؟
دکتر ماندانا شهپریان 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ماندانا شهپریان را ببینید.
+
آیا دکتر ماندانا شهپریان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ماندانا شهپریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ماندانا شهپریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ماندانا شهپریان متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ماندانا شهپریان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ماندانا شهپریان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ماندانا شهپریان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ماندانا شهپریان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ماندانا شهپریان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ماندانا شهپریان 0 از 5 است.

درباره دکتر ماندانا شهپریاندکتر ماندانا شهپریان dr mandana shahpariyan از دکترهای متخصص قلب و عروق کرج هستند. مطب دکتر ماندانا شهپریان در کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان - شهدا، برج پزشکی رازی، طبقه 2، واحد 21 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ماندانا شهپریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632216384-02632263869 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ماندانا شهپریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ماندانا شهپریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ماندانا شهپریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ماندانا شهپریان متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ماندانا شهپریان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.