دکتر غلام حسین محمدی

دکتر غلام حسین محمدی

تخصص ارتوپدی

مشهد

کد نظام پزشکی

23197
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان احمد آباد

آدرس:

مشهد،خیابان احمد آباد،خیابان محتشمی یک،پلاک ۶/۶۲،طبقه اول

تلفن:05138445740

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک سپه

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر غلام حسین محمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلام حسین محمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

اتیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بودند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر غلام حسین محمدی
نوبت مطب خیابان احمد آباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد،خیابان احمد آباد،خیابان محتشمی یک،پلاک ۶/۶۲،طبقه اول

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلام حسین محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلام حسین محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلام حسین محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلام حسین محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت غلام حسین محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلام حسین محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلام حسین محمدی کجا است؟
دکتر غلام حسین محمدی 1 مطب در مطب خیابان احمد آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلام حسین محمدی را ببینید.
+
آیا دکتر غلام حسین محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلام حسین محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلام حسین محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلام حسین محمدی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلام حسین محمدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر غلام حسین محمدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلام حسین محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلام حسین محمدی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر غلام حسین محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلام حسین محمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر غلام حسین محمدیدکتر غلام حسین محمدی dr gholamhossein mohammadi از دکترهای متخصص ارتوپدی مشهد هستند. مطب دکتر غلام حسین محمدی در مشهد،خیابان احمد آباد،خیابان محتشمی یک،پلاک ۶/۶۲،طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلام حسین محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138445740 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلام حسین محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلام حسین محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلام حسین محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلام حسین محمدی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلام حسین محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.