%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

کد نظام پزشکی

۴۸۳۶۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان)

اطلاعات فلکه بیمارستان امام رضا(ع)

آدرس:

مشهد فلکه بیمارستان امام رضا(ع) ابن سینای یک ساختمان کیمیا طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمود ملک نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمود ملک نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۱۰۰
۴ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

فلکه بیمارستان امام رضا(ع)
دکتر محمود ملک نژاد
دکتر محمود ملک نژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود ملک نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود ملک نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود ملک نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود ملک نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود ملک نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود ملک نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود ملک نژاد کجا است؟
دکتر محمود ملک نژاد 1 مطب در فلکه بیمارستان امام رضا(ع) دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمود ملک نژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمود ملک نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود ملک نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود ملک نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود ملک نژاد متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود ملک نژاد چه زمانی است؟
دکتر محمود ملک نژاد از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود ملک نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود ملک نژاد چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر محمود ملک نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود ملک نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر محمود ملک نژاددکتر محمود ملک نژاد dr mahmood malek nejad از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان مشهد هستند. مطب دکتر محمود ملک نژاد در مشهد فلکه بیمارستان امام رضا(ع) ابن سینای یک ساختمان کیمیا طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود ملک نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09052310501-05138525494 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود ملک نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود ملک نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود ملک نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود ملک نژاد تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود ملک نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.