دکتر مریم رشتچیان

دکتر مریم رشتچیان

تخصص داخلی

تهران

کد نظام پزشکی

37321
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

بيماريهاى ديابت و تيروييد
گوارش و آندوسكپى
فشارخون
بيماريهاى داخلى دوران باردارى 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب قلهک

آدرس:

تهران،قلهك،دروس، خيابان هدايت، روبروى بيمارستان هدايت،طبقه فوقانى داروخانه، واحد ٥

تلفن:02122786515

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم رشتچیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم رشتچیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نازنین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک مهربان دقیق وباحوصله

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

جلسه اول که عالی بود

شیدا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با سواد،خوش اخلاق

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مریم رشتچیان
نوبت مطب قلهک
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران،قلهك،دروس، خيابان هدايت، روبروى بيمارستان هدايت،طبقه فوقانى داروخانه، واحد ٥
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم رشتچیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم رشتچیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم رشتچیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم رشتچیان چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم رشتچیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم رشتچیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم رشتچیان کجا است؟
دکتر مریم رشتچیان 1 مطب در مطب قلهک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم رشتچیان را ببینید.
+
آیا دکتر مریم رشتچیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم رشتچیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم رشتچیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم رشتچیان متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم رشتچیان چه زمانی است؟
دکتر مریم رشتچیان از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم رشتچیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم رشتچیان چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مریم رشتچیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم رشتچیان 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم رشتچیاندکتر مریم رشتچیان dr maryam rashtchian از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر مریم رشتچیان در تهران،قلهك،دروس، خيابان هدايت، روبروى بيمارستان هدايت،طبقه فوقانى داروخانه، واحد ٥ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم رشتچیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122786515 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم رشتچیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم رشتچیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم رشتچیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم رشتچیان متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم رشتچیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.