%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۹۴۸۳۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب ونک

آدرس:

تهران، میدان ونک، بلوار حقانی، خیابان افریقا بالاتر از حقانی، کوچه صانعی، پلاک یک، واحدیک

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سهیل فاتح را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سهیل فاتح بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب ونک
ملاحظات

🔴*تذکر مهم* زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

دکتر سهیل فاتح
دکتر سهیل فاتح

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سهیل فاتح را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سهیل فاتح نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سهیل فاتح در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سهیل فاتح چقدر است؟
هزینه ویزیت سهیل فاتح با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سهیل فاتح می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سهیل فاتح کجا است؟
دکتر سهیل فاتح 1 مطب در مطب ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سهیل فاتح، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سهیل فاتح امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سهیل فاتح در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سهیل فاتح در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سهیل فاتح متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سهیل فاتح چه زمانی است؟
دکتر سهیل فاتح از روز دوشنبه 11 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سهیل فاتح در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سهیل فاتح چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سهیل فاتح رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سهیل فاتح 5 از 5 است.

درباره دکتر سهیل فاتحدکتر سهیل فاتح dr soheil fateh از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر سهیل فاتح در تهران، میدان ونک، بلوار حقانی، خیابان افریقا بالاتر از حقانی، کوچه صانعی، پلاک یک، واحدیک واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سهیل فاتح می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188651351 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سهیل فاتح و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سهیل فاتح هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سهیل فاتح فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سهیل فاتح تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سهیل فاتح مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.