درباره‌ی پزشک

کاشت مو ، کاشت ابرو ، کاشت ریش

تزریق ژل ، بوتاکس

میکرونیدلینگ

درمان زگیل تناسلی

کد نظام پزشکی

۳۶۱۰۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب ونک

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان ولی عصر شمالی ،خیابان دامن افشار ، پلاک 56، واحد همکف

اطلاعات مطب یوسف آباد

آدرس:

تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، بین بیستون و چهلستون، پلاک 74، کلینیک شقایق، طبقه دوم، اتاق 208

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمید وحیدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب ونک
ملاحظات

بیماران عزیز، 45 دقیقه قبل از مراجعه، جهت هماهنگی نوبت با مطب تماس حاصل فرمایید. با تشکر

مطب یوسف آباد
دکتر حمید وحیدی
دکتر حمید وحیدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمید وحیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمید وحیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمید وحیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمید وحیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمید وحیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید وحیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمید وحیدی کجا است؟
دکتر حمید وحیدی 2 مطب در مطب ونک و مطب یوسف آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حمید وحیدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حمید وحیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمید وحیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمید وحیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمید وحیدی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمید وحیدی چه زمانی است؟
دکتر حمید وحیدی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید وحیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمید وحیدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حمید وحیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمید وحیدی 0 از 5 است.

درباره دکتر حمید وحیدیدکتر حمید وحیدی dr hamid vahidi از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر حمید وحیدی در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان ولی عصر شمالی ،خیابان دامن افشار ، پلاک 56، واحد همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمید وحیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09129229146 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمید وحیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمید وحیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمید وحیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمید وحیدی تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمید وحیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.