دکتر ماندانا رشیدی میبدی

دکتر ماندانا رشیدی میبدی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ نازایی و آی وی اف

تهران

کد نظام پزشکی

51829
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ نازایی و آی وی اف

اطلاعات مطب خیابان قیطریه

آدرس:

تهران، خیابان 35 متری قیطریه، نبش خیابان حدادنژاد، پلاک 105

تلفن:02122236651

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ماندانا رشیدی میبدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ماندانا رشیدی میبدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فرزانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دقت و توجه و دانش خوبشون

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ماندانا رشیدی میبدیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ماندانا رشیدی میبدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ماندانا رشیدی میبدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ماندانا رشیدی میبدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ماندانا رشیدی میبدی چقدر است؟
هزینه ویزیت ماندانا رشیدی میبدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ماندانا رشیدی میبدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ماندانا رشیدی میبدی کجا است؟
دکتر ماندانا رشیدی میبدی 1 مطب در مطب خیابان قیطریه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ماندانا رشیدی میبدی را ببینید.
+
آیا دکتر ماندانا رشیدی میبدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ماندانا رشیدی میبدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ماندانا رشیدی میبدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ماندانا رشیدی میبدی متخصص زنان، زایمان و نازایی و نازایی و آی وی اف هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ماندانا رشیدی میبدی چه زمانی است؟
دکتر ماندانا رشیدی میبدی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ماندانا رشیدی میبدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ماندانا رشیدی میبدی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر ماندانا رشیدی میبدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ماندانا رشیدی میبدی 5 از 5 است.

درباره دکتر ماندانا رشیدی میبدیدکتر ماندانا رشیدی میبدی dr mandana rashidi meibodi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر ماندانا رشیدی میبدی در تهران، خیابان 35 متری قیطریه، نبش خیابان حدادنژاد، پلاک 105 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ماندانا رشیدی میبدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122236651 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ماندانا رشیدی میبدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ماندانا رشیدی میبدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ماندانا رشیدی میبدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ماندانا رشیدی میبدی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ماندانا رشیدی میبدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.