دکتر ماندانا رشیدی میبدی

دکتر ماندانا رشیدی میبدی

کد نظام پزشکی: 51829
5 (27 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
335 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر ماندانا رشیدی میبدی

مطب خیابان قیطریه
آدرس: تهران - تهران، خیابان 35 متری قیطریه، نبش خیابان حدادنژاد، پلاک 105
اولین نوبت آزاد: شنبه 9 تیر | 16:00

آدرس مطب دکتر ماندانا رشیدی میبدی

مطب خیابان قیطریه
آدرس:
تهران، خیابان 35 متری قیطریه، نبش خیابان حدادنژاد، پلاک 105
تلفن:

نظرات درباره دکتر ماندانا رشیدی میبدی

5
از 27 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
سمیرا(1403/03/20)
نوبت دهی مطب
(1403/03/20)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
خانم دکتر بسیار باتجربه و باعلم آگاه هستن
کاربر دکترتو(1403/03/12)
نوبت دهی مطب
(1403/03/12)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
خانم دکتر آروم و متین و دلچسب بودن
کاربر دکترتو(1403/03/09)
(1403/03/09)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
ب علت تنبلی تخمدان مراجعه کردم . قبل ایشون پیش دوتا پزشک دیگه رفتم ک پزشکای مطرحی بودن اما هیچ ولی با ی جلسه مراجعه و دارو همون طور ک گفتن بعد ۳ماه باردار شدم و الان ۵ هفته ام هست . خدا خیرشون بده
زهرا(1403/03/08)
نوبت دهی مطب
(1403/03/08)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
پیشنهاد می شوند.
مونا(1403/03/08)
نوبت دهی مطب
(1403/03/08)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
من برای بچه دار شدن رفتم... ایشون معجزه است... امکان نداره پیشش بری و یه بچه تو بغلت نزاره... مامانم هم تحت نظر ایشون هستن... عاااالی
کاربر دکترتو(1403/02/25)
نوبت دهی مطب
(1403/02/25)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه : كيست

سوالات متداول راجع به دکتر ماندانا رشیدی میبدی

چطور می‌توانم نوبت دکتر ماندانا رشیدی میبدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ماندانا رشیدی میبدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ماندانا رشیدی میبدی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر ماندانا رشیدی میبدی چقدر است؟
هزینه ویزیت ماندانا رشیدی میبدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ماندانا رشیدی میبدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر ماندانا رشیدی میبدی کجا است؟
دکتر ماندانا رشیدی میبدی 1 مطب در مطب خیابان قیطریه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ماندانا رشیدی میبدی را ببینید.
آیا دکتر ماندانا رشیدی میبدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ماندانا رشیدی میبدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر ماندانا رشیدی میبدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ماندانا رشیدی میبدی متخصص زنان، زایمان و نازایی و نازایی و آی وی اف هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ماندانا رشیدی میبدی چه زمانی است؟
دکتر ماندانا رشیدی میبدی از روز شنبه 9 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ماندانا رشیدی میبدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ماندانا رشیدی میبدی چقدر است؟
تا کنون 27 نفر به دکتر ماندانا رشیدی میبدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ماندانا رشیدی میبدی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر ماندانا رشیدی میبدیدکتر ماندانا رشیدی میبدی dr mandana rashidi meibodi از دکترهای متخصص نازایی و آی وی اف تهران هستند. مطب دکتر ماندانا رشیدی میبدی در تهران، خیابان 35 متری قیطریه، نبش خیابان حدادنژاد، پلاک 105 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ماندانا رشیدی میبدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122236651 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ماندانا رشیدی میبدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ماندانا رشیدی میبدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ماندانا رشیدی میبدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ماندانا رشیدی میبدی متخصص نازایی و آی وی اف نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله نازایی و آی وی اف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ماندانا رشیدی میبدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.