دکتر بیژن بداغی

دکتر بیژن بداغی

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ اقدامات مداخله‌ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان
تهران

کد نظام پزشکی

22786

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات تهران

آدرس:

تهران، خيابان قائم مقام فراهاني، كوچه ششم، پلاك ٢٥، طبقه همكف

تلفن:02188506001

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بیژن بداغی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر بیژن بداغی
نوبت مطب تهران
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خيابان قائم مقام فراهاني، كوچه ششم، پلاك ٢٥، طبقه همكف

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بیژن بداغی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بیژن بداغی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بیژن بداغی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بیژن بداغی چقدر است؟
هزینه ویزیت بیژن بداغی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بیژن بداغی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بیژن بداغی کجا است؟
دکتر بیژن بداغی 1 مطب در تهران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بیژن بداغی را ببینید.
+
آیا دکتر بیژن بداغی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بیژن بداغی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بیژن بداغی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بیژن بداغی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بیژن بداغی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بیژن بداغی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بیژن بداغی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بیژن بداغی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر بیژن بداغی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بیژن بداغی 0 از 5 است.

درباره دکتر بیژن بداغیدکتر بیژن بداغی dr bijan badaghi از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر بیژن بداغی در تهران، خيابان قائم مقام فراهاني، كوچه ششم، پلاك ٢٥، طبقه همكف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بیژن بداغی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188506001 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بیژن بداغی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بیژن بداغی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بیژن بداغی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بیژن بداغی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بیژن بداغی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.