دکتر کامبیز پرآذران

دکتر کامبیز پرآذران

تخصص داخلی

فوق تخصص قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

97706
%100
پیشنهاد(از 13 کاربر)

درباره‌پزشک

بورد تخصصی بیماریهای داخلی و بوردفوق تخصصی بیماریهای قلب وعروقفشارخون. درمان نارسایی قلب، آریتمی ها، طپش قلب، دردهای قلبی، آنژین صدری، تنگی نفس و انسدادعروق کرونر.در مطب اکوکاردیوگرافی رنگی، تست ورزش، نوارقلب، هولتر ریتم، هولترفشارخون و تست تنفس انجام می شود.هکماری با بیمارستان نیکانآدرس سایت: www.drparazaran.com   

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان پاسداران

آدرس:

تهران، پاسداران، بوستان نهم (شهید جعفری) پلاک 121، ساختمان پزشکان مهرگان، طبقه 5، واحد 121

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کامبیز پرآذران را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کامبیز پرآذران بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%100
13 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

صدیقه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عال و دوست داشتني

صدیقه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسيار مهربان و با تجربه

میثم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد خوب و تشخیص خوب

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

احمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دقیق و متخصص

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر کامبیز پرآذرانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کامبیز پرآذران را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کامبیز پرآذران نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کامبیز پرآذران در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کامبیز پرآذران چقدر است؟
هزینه ویزیت کامبیز پرآذران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کامبیز پرآذران می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کامبیز پرآذران کجا است؟
دکتر کامبیز پرآذران 1 مطب در مطب خیابان پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کامبیز پرآذران را ببینید.
+
آیا دکتر کامبیز پرآذران امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کامبیز پرآذران در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کامبیز پرآذران در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کامبیز پرآذران متخصص داخلی و قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کامبیز پرآذران چه زمانی است؟
دکتر کامبیز پرآذران از روز سه شنبه 11 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کامبیز پرآذران در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کامبیز پرآذران چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر کامبیز پرآذران رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کامبیز پرآذران 5 از 5 است.

درباره دکتر کامبیز پرآذراندکتر کامبیز پرآذران dr kambiz parazaran از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر کامبیز پرآذران در تهران، پاسداران، بوستان نهم (شهید جعفری) پلاک 121، ساختمان پزشکان مهرگان، طبقه 5، واحد 121 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کامبیز پرآذران می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09031882502,02142198660,02145186932,02122797043,02122795433 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کامبیز پرآذران و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کامبیز پرآذران هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کامبیز پرآذران فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کامبیز پرآذران متخصص داخلی و فوق تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کامبیز پرآذران مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.