%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

*روانپزشک ورواندرمانگر 

 *دارای گواهینامه تخصصی اعصاب وروان

*مسئول مرکزدرمان سوءمصرف مواد ( mmt) بیمارستان

  *دارای گواهینامه هیپنوتیزم تراپی از انجمن هیپنوتیزم ایران 

 *دوره تخصصی سکس تراپی 

 *دوره تخصصی زوج درمانی emotionally focused thearpy از موسسه iceeft تحت نضارت ژولیا البرت

  دوره تخصصی رواندرمانی مبتنی بر هیجان emotion focused therapy از iseft کانادا تحت نظر ژولیت بکینگ 

*دوره تخصصی رواندرمانی تحلیلی(psycho analysis),و تراپی و (super vision ) تحت نظراساتید مربوطه 

  *دوره تخصصی زبان بدن و ارتباط موثر (body language&role playing) 

 *مدرس دانشگاه پیام نور

  *برگزاری کارگاه های مختلف اموزشی و کاربردی در زمینه های بلوغ عاطفی/ارتباط موثر/خانواده درمانی/زوج درمانی/فرزند پروری /بحران های عاطفی و مشکلات شخصیتی /کنترل و درمان اختلالات اضطرابی و افسردگی و وسواس و... 

عضو انجمن علمی رواندرمانی ایران

 *عضو انجمن علمی روانپزشکان ایران

سایت پزشک : www.dralirezajabbari.com

اینستاگرام پزشک : dr.alirezajabbari

کد نظام پزشکی

۱۲۵۳۲۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان زعفرانیه

آدرس:

تهران، زعفرانیه، بعد از مجتمع پالادیوم، کوچه شیرین، پلاک 12 ، طبقه 5

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا جباری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا جباری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زعفرانیه
ملاحظات

بیماران محترم لطفا توجه فرمایید :

برای اخذ نوبت با شماره مطب در تماس باشید.

دکتر علیرضا جباری
دکتر علیرضا جباری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا جباری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا جباری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا جباری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا جباری چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا جباری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا جباری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا جباری کجا است؟
دکتر علیرضا جباری 1 مطب در مطب خیابان زعفرانیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا جباری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا جباری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا جباری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا جباری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا جباری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا جباری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا جباری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا جباری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا جباری چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر علیرضا جباری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا جباری 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا جباریدکتر علیرضا جباری dr alireza jabari از دکترهای متخصص تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر علیرضا جباری در تهران، زعفرانیه، بعد از مجتمع پالادیوم، کوچه شیرین، پلاک 12 ، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا جباری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122019364-021091016333 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا جباری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا جباری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا جباری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا جباری تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا جباری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.