دکتر سید شهاب حسینی

دکتر سید شهاب حسینی

تخصص جراحی عمومی

جراحی تیروئید
تهران

کد نظام پزشکی

44412
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

بیمارستان پارسیان

بیمارستان محب کوثر

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، مجتمع پایدار، طبقه 8، واحد 803

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید شهاب حسینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید شهاب حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سیرانا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تشخیص وجراحی خوب وبادقت

حمیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

جناب آقای دکتر حسینی از هر لحاظ فوق العاده هستند چه از نظر تشخیص چه از نظر درمان وچه از نظر برخورد با بیمار ایشون اسطوره هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید شهاب حسینیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید شهاب حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید شهاب حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید شهاب حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید شهاب حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید شهاب حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید شهاب حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید شهاب حسینی کجا است؟
دکتر سید شهاب حسینی 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید شهاب حسینی را ببینید.
+
آیا دکتر سید شهاب حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید شهاب حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید شهاب حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید شهاب حسینی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید شهاب حسینی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید شهاب حسینی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید شهاب حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید شهاب حسینی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سید شهاب حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید شهاب حسینی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید شهاب حسینیدکتر سید شهاب حسینی dr seyyed shahab hosseini از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر سید شهاب حسینی در تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، مجتمع پایدار، طبقه 8، واحد 803 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید شهاب حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122384995, 02122384919 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید شهاب حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید شهاب حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید شهاب حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید شهاب حسینی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید شهاب حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.