دکتر خسرو محمدی

دکتر خسرو محمدی

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

تهران

کد نظام پزشکی

50349
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، خیابان بهزاد، ساختمان تیراژه، طبقه 3، واحد 9

تلفن:02122383706

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر خسرو محمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر خسرو محمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

کبری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برخورد عالي با بيمار،توضيح دقيق در رابطه با دارو ها و بيماري

امید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بهترین دکتری بود که تا الان دیدم با حوصله با سواد و روابط عمومی‌بالا بر عکس خیلی عز دکترها کاسب نیستند و‌واقعا پزشک هستند خدا نگهدارشون باسه دلیل معطلی بالا تو مطب هم این هست کهبا حوصله و‌حرفه ای تمام حوانب رو‌در نظر میگرفتند از گذشته و‌یادداشت کردند و‌آزمایش نوشتند

عبدالله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

چون هم خودم و دوستم‌که پیشنهاد داده کاملا ازش راضی هستیم

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوش رفتار و مهربان.. برای بیمار ارزش قائل میشوند..

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر خسرو محمدیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر خسرو محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر خسرو محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر خسرو محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر خسرو محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت خسرو محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خسرو محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر خسرو محمدی کجا است؟
دکتر خسرو محمدی 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر خسرو محمدی را ببینید.
+
آیا دکتر خسرو محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر خسرو محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر خسرو محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر خسرو محمدی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر خسرو محمدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر خسرو محمدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر خسرو محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر خسرو محمدی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر خسرو محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر خسرو محمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر خسرو محمدیدکتر خسرو محمدی dr khosro mohammadi از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری تهران هستند. مطب دکتر خسرو محمدی در تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، خیابان بهزاد، ساختمان تیراژه، طبقه 3، واحد 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر خسرو محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122383706 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خسرو محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر خسرو محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر خسرو محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر خسرو محمدی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر خسرو محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.