%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

کد نظام پزشکی

۵۳۳۶۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان سرو، جنب بانک ملی، پلاک 165، واحد 4

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مولود زنجانی جم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مولود زنجانی جم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سعادت آباد
دکتر مولود زنجانی جم
دکتر مولود زنجانی جم

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مولود زنجانی جم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مولود زنجانی جم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مولود زنجانی جم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مولود زنجانی جم چقدر است؟
هزینه ویزیت مولود زنجانی جم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مولود زنجانی جم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مولود زنجانی جم کجا است؟
دکتر مولود زنجانی جم 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مولود زنجانی جم، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مولود زنجانی جم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مولود زنجانی جم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مولود زنجانی جم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مولود زنجانی جم متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مولود زنجانی جم چه زمانی است؟
دکتر مولود زنجانی جم از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مولود زنجانی جم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مولود زنجانی جم چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مولود زنجانی جم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مولود زنجانی جم 5 از 5 است.

درباره دکتر مولود زنجانی جمدکتر مولود زنجانی جم dr molod zanjani jam از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مولود زنجانی جم در تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان سرو، جنب بانک ملی، پلاک 165، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مولود زنجانی جم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122074841 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مولود زنجانی جم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مولود زنجانی جم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مولود زنجانی جم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مولود زنجانی جم تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مولود زنجانی جم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.