%98
پیشنهاد(از 34 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصص چشم پزشکی و فلو شیپ شبکیه  

همکاری با بیمارستان میلاد، بیمارستان نفت

کد نظام پزشکی

37298

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

اطلاعات مطب خیابان مرزداران

آدرس:

تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران، قبل از پل یادگار امام، ساختمان نگین آسمان، بلوک D، طبقه 4، واحد 13

تلفن:02144258418

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمیدرضا سعدآبادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمیدرضا سعدآبادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 34 کاربر)

%98
33 کاربر از 34 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  27 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

دکتر حمیدرضا سعدآبادی
دکتر حمیدرضا سعدآبادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیدرضا سعدآبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیدرضا سعدآبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا سعدآبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا سعدآبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیدرضا سعدآبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا سعدآبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیدرضا سعدآبادی کجا است؟
دکترحمیدرضا سعدآبادی مطب خیابان مرزداران مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حمیدرضا سعدآبادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حمیدرضا سعدآبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا سعدآبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیدرضا سعدآبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیدرضا سعدآبادی متخصص چشم پزشکی و شبکیه (ویتره و رتین) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیدرضا سعدآبادی چه زمانی است؟
دکتر حمیدرضا سعدآبادی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا سعدآبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیدرضا سعدآبادی چقدر است؟
تا کنون 34 نفر به دکتر حمیدرضا سعدآبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیدرضا سعدآبادی 5 از 5 است.

درباره دکتر حمیدرضا سعدآبادیدکترحمیدرضا سعدآبادی dr hamidreza saadabadi از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر حمیدرضا سعدآبادی در تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران، قبل از پل یادگار امام، ساختمان نگین آسمان، بلوک D، طبقه 4، واحد 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیدرضا سعدآبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144258418 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیدرضا سعدآبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیدرضا سعدآبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیدرضا سعدآبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیدرضا سعدآبادی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیدرضا سعدآبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.