دکتر غلامرضا عنایت

دکتر غلامرضا عنایت

تخصص داخلی

تهران

کد نظام پزشکی

۵۰۰۵۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان شهران

آدرس:

تهران، فلکه اول شهران، ساختمان پزشکان پارسیان، طبقه 4، واحد 17

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شهران
ملاحظات

دکتر غلامرضا عنایت
دکتر غلامرضا عنایت

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامرضا عنایت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامرضا عنایت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا عنایت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامرضا عنایت چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامرضا عنایت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا عنایت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامرضا عنایت کجا است؟
دکتر غلامرضا عنایت 1 مطب در مطب خیابان شهران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر غلامرضا عنایت، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر غلامرضا عنایت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا عنایت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامرضا عنایت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامرضا عنایت متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامرضا عنایت چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا عنایت تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا عنایت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامرضا عنایت چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر غلامرضا عنایت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامرضا عنایت 0 از 5 است.

درباره دکتر غلامرضا عنایت

دکتر غلامرضا عنایت dr gholamreza enayat از دکترهای متخصص تخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر غلامرضا عنایت در تهران، فلکه اول شهران، ساختمان پزشکان پارسیان، طبقه 4، واحد 17 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامرضا عنایت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144319400,02144316400 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامرضا عنایت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامرضا عنایت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامرضا عنایت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامرضا عنایت تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامرضا عنایت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.