دکتر سمیرا حسن زاده

دکتر سمیرا حسن زاده

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

3732

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان پاسداران

آدرس:

تهران، خیابان پاسداران شمالی، پایین تر از سه راه اقدسیه، بین کوچه سیفان و رضایی، ساختمان تیام، پلاک 547، طبقه 2 واحد 3

تلفن:02122803050

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سمیرا حسن زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سمیرا حسن زاده
نوبت مطب خیابان پاسداران
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان پاسداران شمالی، پایین تر از سه راه اقدسیه، بین کوچه سیفان و رضایی، ساختمان تیام، پلاک 547، طبقه 2 واحد 3
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سمیرا حسن زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سمیرا حسن زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سمیرا حسن زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سمیرا حسن زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت سمیرا حسن زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرا حسن زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سمیرا حسن زاده کجا است؟
دکتر سمیرا حسن زاده 1 مطب در مطب خیابان پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سمیرا حسن زاده را ببینید.
+
آیا دکتر سمیرا حسن زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرا حسن زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سمیرا حسن زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سمیرا حسن زاده متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سمیرا حسن زاده چه زمانی است؟
دکتر سمیرا حسن زاده از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرا حسن زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سمیرا حسن زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سمیرا حسن زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سمیرا حسن زاده 0 از 5 است.

درباره دکتر سمیرا حسن زادهدکتر سمیرا حسن زاده dr samira hasanzadeh از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر سمیرا حسن زاده در تهران، خیابان پاسداران شمالی، پایین تر از سه راه اقدسیه، بین کوچه سیفان و رضایی، ساختمان تیام، پلاک 547، طبقه 2 واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سمیرا حسن زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122803050 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سمیرا حسن زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سمیرا حسن زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سمیرا حسن زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سمیرا حسن زاده متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سمیرا حسن زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.