دکتر علیرضا دانشگری

دکتر علیرضا دانشگری

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

43556

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان مرزداران

آدرس:

تهران، شهرک ژاندارمری، بلوار مرزداران، جنب داروخانه دکتر موسوی، طبقه همکف

بیمه‌های طرف قرارداد

  • بانک مرکزی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا دانشگری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علیرضا دانشگریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا دانشگری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا دانشگری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا دانشگری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا دانشگری چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا دانشگری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا دانشگری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا دانشگری کجا است؟
دکتر علیرضا دانشگری 1 مطب در مطب خیابان مرزداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا دانشگری را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا دانشگری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا دانشگری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا دانشگری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا دانشگری متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا دانشگری چه زمانی است؟
دکتر علیرضا دانشگری از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا دانشگری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا دانشگری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علیرضا دانشگری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا دانشگری 0 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا دانشگریدکتر علیرضا دانشگری dr alireza daneshgari از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر علیرضا دانشگری در تهران، شهرک ژاندارمری، بلوار مرزداران، جنب داروخانه دکتر موسوی، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا دانشگری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144222538,02144214999 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا دانشگری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا دانشگری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا دانشگری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا دانشگری متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا دانشگری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.