دکتر فرزانه گلفام

دکتر فرزانه گلفام

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص جراحی کانسر، فلوشیپ جراحی پستان
تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۶ کاربر)

کد نظام پزشکی

۴۹۷۲۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان مرزداران

آدرس:

تهران، خیابان مرزداران، بین خیابان دانش(شهیدآریافر) و ایثار(شهید پورجعفری)، پلاک 122،طبقه فوقانی بانک گردشگری، طبقه سوم

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • سلامت
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر فرزانه گلفام بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۶ کاربر)

%۱۰۰
۶ کاربر از ۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان مرزداران
ملاحظات

زمان نوبت گیری مربوط به حضور شما در مطب می باشد و ویزیت پزشک با هماهنگی منشی و با توجه به شلوغی مطب ممکن است با معطلی صورت گیرد. 

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر فرزانه گلفام می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

۷۰,۰۰۰ تومان
پرسش و پاسخ متنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر فرزانه گلفام
دکتر فرزانه گلفام

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزانه گلفام را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزانه گلفام نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزانه گلفام در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزانه گلفام چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزانه گلفام با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه گلفام می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزانه گلفام کجا است؟
دکتر فرزانه گلفام 1 مطب در مطب خیابان مرزداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرزانه گلفام، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرزانه گلفام امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه گلفام در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزانه گلفام در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزانه گلفام متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزانه گلفام چه زمانی است؟
دکتر فرزانه گلفام از روز سه شنبه 15 شهریور بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه گلفام در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزانه گلفام چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر فرزانه گلفام رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزانه گلفام 5 از 5 است.

درباره دکتر فرزانه گلفام

دکتر فرزانه گلفام dr farzaneh golfam از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر فرزانه گلفام در تهران، خیابان مرزداران، بین خیابان دانش(شهیدآریافر) و ایثار(شهید پورجعفری)، پلاک 122،طبقه فوقانی بانک گردشگری، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزانه گلفام می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144275686,02144275752 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزانه گلفام و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزانه گلفام هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزانه گلفام فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزانه گلفام تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزانه گلفام مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.