دکتر فرهاد پورآزادی

دکتر فرهاد پورآزادی

تخصص ارتوپدی

تهران
%۹۵
پیشنهاد(از ۱۷ کاربر)

کد نظام پزشکی

۴۱۹۰۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، ضلع جنوب میدان کاج،نبش کوچه 16

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرهاد پورآزادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرهاد پورآزادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۷ کاربر)

%۹۵
۱۶ کاربر از ۱۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سعادت آباد
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد . 

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر فرهاد پورآزادی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر فرهاد پورآزادی
دکتر فرهاد پورآزادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرهاد پورآزادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرهاد پورآزادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد پورآزادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرهاد پورآزادی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرهاد پورآزادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد پورآزادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرهاد پورآزادی کجا است؟
دکتر فرهاد پورآزادی 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرهاد پورآزادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرهاد پورآزادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد پورآزادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرهاد پورآزادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرهاد پورآزادی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرهاد پورآزادی چه زمانی است؟
دکتر فرهاد پورآزادی از روز یکشنبه 1 آبان بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد پورآزادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرهاد پورآزادی چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر فرهاد پورآزادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرهاد پورآزادی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرهاد پورآزادیدکتر فرهاد پورآزادی dr farhad poorazadi از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر فرهاد پورآزادی در تهران، سعادت آباد، ضلع جنوب میدان کاج،نبش کوچه 16 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرهاد پورآزادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122350417 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرهاد پورآزادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرهاد پورآزادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرهاد پورآزادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرهاد پورآزادی تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرهاد پورآزادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.