دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر فریبرز اتباعی

دکتر فریبرز اتباعی

تخصص جراحی عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

86187

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب فرهنگ شهر

آدرس:

شیراز، فرهنگ شهر، کوچه 30، ساختمان اسکار، طبقه 4، کلینیک لیان

تلفن:09356253478

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریبرز اتباعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فریبرز اتباعی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب فرهنگ شهر
شیراز - شیراز، فرهنگ شهر، کوچه 30، ساختمان اسکار، طبقه 4، کلینیک لیان


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو100,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریبرز اتباعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریبرز اتباعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریبرز اتباعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریبرز اتباعی چقدر است؟
هزینه ویزیت فریبرز اتباعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبرز اتباعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریبرز اتباعی کجا است؟
دکتر فریبرز اتباعی 1 مطب در مطب فرهنگ شهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فریبرز اتباعی را ببینید.
+
آیا دکتر فریبرز اتباعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریبرز اتباعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریبرز اتباعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریبرز اتباعی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریبرز اتباعی چه زمانی است؟
دکتر فریبرز اتباعی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبرز اتباعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریبرز اتباعی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فریبرز اتباعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریبرز اتباعی 0 از 5 است.
درباره دکتر فریبرز اتباعی


دکتر فریبرز اتباعی dr fariborz atebaei از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر فریبرز اتباعی در شیراز، فرهنگ شهر، کوچه 30، ساختمان اسکار، طبقه 4، کلینیک لیان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریبرز اتباعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09356253478 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریبرز اتباعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریبرز اتباعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریبرز اتباعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریبرز اتباعی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریبرز اتباعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.