%۱۰۰
پیشنهاد(از ۵ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۰۱۸۸۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

اطلاعات مطب چهارراه زرگری

آدرس:

شیراز، چهارراه زرگری، ساختمان بارانا، طبقه 5، واحد 53

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر حامد کبیری بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۵ کاربر)

%۱۰۰
۵ کاربر از ۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه زرگری
ملاحظات
 • مدت انتظار اصلا قابل پیش بینی نیست و ساعتی که دریافت میکنید صرفا ساعت حضور شماست.
   
دکتر حامد کبیری
دکتر حامد کبیری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حامد کبیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حامد کبیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حامد کبیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حامد کبیری چقدر است؟
هزینه ویزیت حامد کبیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حامد کبیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حامد کبیری کجا است؟
دکتر حامد کبیری 1 مطب در مطب چهارراه زرگری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حامد کبیری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حامد کبیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حامد کبیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حامد کبیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حامد کبیری متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حامد کبیری چه زمانی است؟
دکتر حامد کبیری از روز دوشنبه 31 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حامد کبیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حامد کبیری چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر حامد کبیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حامد کبیری 5 از 5 است.

درباره دکتر حامد کبیری

دکتر حامد کبیری dr hamed kabiri از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر حامد کبیری در شیراز، چهارراه زرگری، ساختمان بارانا، طبقه 5، واحد 53 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حامد کبیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07133601251 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حامد کبیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حامد کبیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حامد کبیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حامد کبیری تخصص جراحی عمومی ، فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حامد کبیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.