دکتر زینب پورسلمان

دکتر زینب پورسلمان

تخصص گوش، حلق و بینی

تهران

کد نظام پزشکی

72743
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، ساختمان سعادت،طبقه 2 واحد 18

تلفن:02122369850

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زینب پورسلمان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زینب پورسلمان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

میترا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر با اخلاق و وظیفه شناس تشخیص و درمان عالی

شهروز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سالهاست مریض ایشون هستم بسیار دکتر خوش برخورد و صبور و با تجربه هستن. تشخیص و درمان سریع و عالی. سپاسگذارم

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با شخصیت با حوصله

پگاه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

معاینه بسیار با دقت صورت گرفت. برخورد ایشان بسیار محترمانه و به مشکل من بسیار مسئولانه بود

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زینب پورسلمانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زینب پورسلمان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زینب پورسلمان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زینب پورسلمان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زینب پورسلمان چقدر است؟
هزینه ویزیت زینب پورسلمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زینب پورسلمان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زینب پورسلمان کجا است؟
دکتر زینب پورسلمان 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زینب پورسلمان را ببینید.
+
آیا دکتر زینب پورسلمان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زینب پورسلمان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زینب پورسلمان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زینب پورسلمان متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زینب پورسلمان چه زمانی است؟
دکتر زینب پورسلمان از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زینب پورسلمان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زینب پورسلمان چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر زینب پورسلمان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زینب پورسلمان 5 از 5 است.

درباره دکتر زینب پورسلماندکتر زینب پورسلمان dr zeynab poorsalman از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر زینب پورسلمان در تهران، سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، ساختمان سعادت،طبقه 2 واحد 18 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زینب پورسلمان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122369850 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زینب پورسلمان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زینب پورسلمان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زینب پورسلمان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زینب پورسلمان متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زینب پورسلمان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.