درباره‌ی پزشک

بیمارستان خاتم

بیمارستان ساسان

بیمارستان پیامبران

کد نظام پزشکی

۶۱۸۲۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد،میدان کاج، سرو شرقی، مجتمع پایدار، طبقه 6

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سعادت آباد
دکتر مصطفی جان بزرگی
دکتر مصطفی جان بزرگی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مصطفی جان بزرگی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مصطفی جان بزرگی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی جان بزرگی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مصطفی جان بزرگی چقدر است؟
هزینه ویزیت مصطفی جان بزرگی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی جان بزرگی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مصطفی جان بزرگی کجا است؟
دکتر مصطفی جان بزرگی 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مصطفی جان بزرگی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مصطفی جان بزرگی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی جان بزرگی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مصطفی جان بزرگی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مصطفی جان بزرگی متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مصطفی جان بزرگی چه زمانی است؟
دکتر مصطفی جان بزرگی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی جان بزرگی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مصطفی جان بزرگی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مصطفی جان بزرگی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مصطفی جان بزرگی 0 از 5 است.

درباره دکتر مصطفی جان بزرگی

دکتر مصطفی جان بزرگی dr mostafa jan bozorgi از دکترهای متخصص فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی تهران هستند. مطب دکتر مصطفی جان بزرگی در تهران، سعادت آباد،میدان کاج، سرو شرقی، مجتمع پایدار، طبقه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مصطفی جان بزرگی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122387740 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مصطفی جان بزرگی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مصطفی جان بزرگی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مصطفی جان بزرگی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مصطفی جان بزرگی فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مصطفی جان بزرگی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.