%79
پیشنهاد(از 23 کاربر)

درباره‌ی پزشک

 

کد نظام پزشکی

84739

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات درمانگاه شبانه روزی بهبود شیراز

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت، بین کوچه 76 و 78، روبه روی مهدی آباد

تلفن:07136285237

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سمیرا زارع فر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سمیرا زارع فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 23 کاربر)

%79
18 کاربر از 23 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

درمانگاه شبانه روزی بهبود شیراز

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر سمیرا زارع فر، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر سمیرا زارع فر
دکتر سمیرا زارع فر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سمیرا زارع فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سمیرا زارع فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سمیرا زارع فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سمیرا زارع فر چقدر است؟
هزینه ویزیت سمیرا زارع فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرا زارع فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سمیرا زارع فر کجا است؟
دکترسمیرا زارع فر درمانگاه شبانه روزی بهبود شیراز مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سمیرا زارع فر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سمیرا زارع فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرا زارع فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سمیرا زارع فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سمیرا زارع فر متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سمیرا زارع فر چه زمانی است؟
دکتر سمیرا زارع فر از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرا زارع فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سمیرا زارع فر چقدر است؟
تا کنون 23 نفر به دکتر سمیرا زارع فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سمیرا زارع فر 4 از 5 است.

درباره دکتر سمیرا زارع فردکترسمیرا زارع فر dr samira zare far از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری شیراز هستند. مطب دکتر سمیرا زارع فر در شیراز، خیابان قصرالدشت، بین کوچه 76 و 78، روبه روی مهدی آباد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سمیرا زارع فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136285237 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سمیرا زارع فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سمیرا زارع فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سمیرا زارع فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سمیرا زارع فر متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سمیرا زارع فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.