دکتر حسن ملیحی

دکتر حسن ملیحی

تخصص گوش، حلق و بینی

تهران

کد نظام پزشکی

23309
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، نبش کوچه بهزاد، مجتمع شهریار، طبقه اول،واحد 3

تلفن:02122352637

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسن ملیحی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسن ملیحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمد جواد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار خوش اخلاق با انصاف با سواد بهترین دکتر من برای سینوزیت و همچنین انحراف بینی و جراحی زیبا به ایشون مراجعه کردم که ایشون گفت نیازی به جراحی انحراف و زیبایی نداری و خونریزی بینی هم گفت بیا تا بیمارستان درستش کنم.

آوا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد خوب و تجربه کافی و اخلاق خوب

سمانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوش برخورد.... باتجربه...و شوخ طبع..

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سواد و برخورد خوب

حامد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد خوب، تشخیص درست

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسن ملیحیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسن ملیحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسن ملیحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسن ملیحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسن ملیحی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسن ملیحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن ملیحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسن ملیحی کجا است؟
دکتر حسن ملیحی 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسن ملیحی را ببینید.
+
آیا دکتر حسن ملیحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسن ملیحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسن ملیحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسن ملیحی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسن ملیحی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حسن ملیحی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن ملیحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسن ملیحی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر حسن ملیحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسن ملیحی 5 از 5 است.

درباره دکتر حسن ملیحیدکتر حسن ملیحی dr hasan malihi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر حسن ملیحی در تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، نبش کوچه بهزاد، مجتمع شهریار، طبقه اول،واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسن ملیحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122352637 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسن ملیحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسن ملیحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسن ملیحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسن ملیحی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسن ملیحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.