دکتر امیر باغانی

دکتر امیر باغانی

تخصص داخلی

تهران

کد نظام پزشکی

27190
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان تهرانپارس

آدرس:

تهران، تهرانپارس، خیابان تیرانداز، ابتدای رسالت غرب، ساختمان سرو، شماره 167، طبقه 3، واحد 5

تلفن:02177868121

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیر باغانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیر باغانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی با حوصله ودلسوز

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امیر باغانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیر باغانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیر باغانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیر باغانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیر باغانی چقدر است؟
هزینه ویزیت امیر باغانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر باغانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیر باغانی کجا است؟
دکتر امیر باغانی 1 مطب در مطب خیابان تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیر باغانی را ببینید.
+
آیا دکتر امیر باغانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیر باغانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیر باغانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیر باغانی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیر باغانی چه زمانی است؟
دکتر امیر باغانی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر باغانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیر باغانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر امیر باغانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیر باغانی 5 از 5 است.

درباره دکتر امیر باغانیدکتر امیر باغانی dr amir baghani از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر امیر باغانی در تهران، تهرانپارس، خیابان تیرانداز، ابتدای رسالت غرب، ساختمان سرو، شماره 167، طبقه 3، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیر باغانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177868121 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیر باغانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیر باغانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیر باغانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیر باغانی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیر باغانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.