دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی

دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

96919

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان شهران

آدرس:

تهران، شهران، پایین تر از فلکه اول، تقاطع کوهسار و آبشناسان، ساختمان پزشکان سبز، واحد 8

تلفن:02144329165

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر کامبیز محمدی زاده دریانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی چقدر است؟
هزینه ویزیت کامبیز محمدی زاده دریانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی کجا است؟
دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی 1 مطب در مطب خیابان شهران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی را ببینید.
+
آیا دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی 0 از 5 است.

درباره دکتر کامبیز محمدی زاده دریانیدکتر کامبیز محمدی زاده دریانی dr kambiz mohammadizadeh daryani از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی در تهران، شهران، پایین تر از فلکه اول، تقاطع کوهسار و آبشناسان، ساختمان پزشکان سبز، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144329165 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کامبیز محمدی زاده دریانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.