دکتر غلامعلی عبداللهی

دکتر غلامعلی عبداللهی

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

شیراز

کد نظام پزشکی

55581
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

درباره‌پزشک

بورد تخصصی بیماری عفونی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی رسول اعظم (ص) شیراز

آدرس:

شیراز، بولوار رسول اعظم ( ص)، حدفاصل اتفاقات آب و بوستان نماز

اطلاعات مطب زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، نرسیده به هتل پارس، جنب بانک ایران زمین، ساختمان امید، طبقه همکف، واحد 1

تلفن:07132302638

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر غلامعلی عبداللهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامعلی عبداللهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نیکتا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر عالی هستند

نیکتا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر عالی بودند

مینو
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

چون به کارش مسلط هست

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر باسوادی هستن

حمیدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

تشخیص و درمان عااااااالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر غلامعلی عبداللهی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامعلی عبداللهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامعلی عبداللهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامعلی عبداللهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامعلی عبداللهی چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامعلی عبداللهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامعلی عبداللهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامعلی عبداللهی کجا است؟
دکتر غلامعلی عبداللهی 2 مطب در درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی رسول اعظم (ص) شیراز و مطب زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامعلی عبداللهی را ببینید.
+
آیا دکتر غلامعلی عبداللهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامعلی عبداللهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامعلی عبداللهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامعلی عبداللهی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامعلی عبداللهی چه زمانی است؟
دکتر غلامعلی عبداللهی از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامعلی عبداللهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامعلی عبداللهی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر غلامعلی عبداللهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامعلی عبداللهی 5 از 5 است.

درباره دکتر غلامعلی عبداللهیدکتر غلامعلی عبداللهی dr gholamali abollahi از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری شیراز هستند. مطب دکتر غلامعلی عبداللهی در شیراز، بولوار رسول اعظم ( ص)، حدفاصل اتفاقات آب و بوستان نماز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامعلی عبداللهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07137435982-07137435981 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامعلی عبداللهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامعلی عبداللهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامعلی عبداللهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامعلی عبداللهی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامعلی عبداللهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.