دکتر توحید اشرفی

دکتر توحید اشرفی

تخصص چشم پزشکی

ارومیه

کد نظام پزشکی

104741
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان حسنی

آدرس:

ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان پاستور،طبقه دوم

تلفن:04433431683

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • سلامت
 • سینا
 • ایران

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر توحید اشرفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر توحید اشرفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نیر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوش اخلاق...دقیق

ززی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوب و خوش بر خوردی بودن

صالح
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خوب، متخصص و بااخلاق هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر توحید اشرفی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان حسنی
ارومیه - ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان پاستور،طبقه دوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر توحید اشرفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر توحید اشرفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر توحید اشرفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر توحید اشرفی چقدر است؟
هزینه ویزیت توحید اشرفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر توحید اشرفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر توحید اشرفی کجا است؟
دکتر توحید اشرفی 1 مطب در مطب خیابان حسنی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر توحید اشرفی را ببینید.
+
آیا دکتر توحید اشرفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر توحید اشرفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر توحید اشرفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر توحید اشرفی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر توحید اشرفی چه زمانی است؟
دکتر توحید اشرفی از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر توحید اشرفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر توحید اشرفی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر توحید اشرفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر توحید اشرفی 5 از 5 است.
درباره دکتر توحید اشرفی


دکتر توحید اشرفی dr touhid ashrafi از دکترهای متخصص چشم پزشکی ارومیه هستند. مطب دکتر توحید اشرفی در ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان پاستور،طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر توحید اشرفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04433431683 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر توحید اشرفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر توحید اشرفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر توحید اشرفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر توحید اشرفی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر توحید اشرفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.