دکتر انوش قهرمانی

دکتر انوش قهرمانی

تخصص گوش، حلق و بینی

مشهد

کد نظام پزشکی

51343
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، نبش قائم 5، طبقه اول

تلفن:05138418008

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر انوش قهرمانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر انوش قهرمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک بسیار خوبی هستن اگر نوبت تلفنی بدهند عالی می شود.

محبوب
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خیلی خوبی هستن اما ازشون خواهش میکنم پاسخ تماس تلفنی را بدن.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر انوش قهرمانی
نوبت مطب بلوار احمدآباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، بلوار احمدآباد، نبش قائم 5، طبقه اول

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر انوش قهرمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر انوش قهرمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر انوش قهرمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر انوش قهرمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت انوش قهرمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر انوش قهرمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر انوش قهرمانی کجا است؟
دکتر انوش قهرمانی 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر انوش قهرمانی را ببینید.
+
آیا دکتر انوش قهرمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر انوش قهرمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر انوش قهرمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر انوش قهرمانی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر انوش قهرمانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر انوش قهرمانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر انوش قهرمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر انوش قهرمانی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر انوش قهرمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر انوش قهرمانی 5 از 5 است.

درباره دکتر انوش قهرمانیدکتر انوش قهرمانی dr anoush ghahramani از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی مشهد هستند. مطب دکتر انوش قهرمانی در مشهد، بلوار احمدآباد، نبش قائم 5، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر انوش قهرمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138418008 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر انوش قهرمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر انوش قهرمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر انوش قهرمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر انوش قهرمانی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر انوش قهرمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.