دکتر طاهر قاضی زاده

دکتر طاهر قاضی زاده

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

شیراز

کد نظام پزشکی

130246
%100
پیشنهاد(از 9 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان قصرالدشت

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت، روبروی مخابرات ولی عصر، بین کوچه 46 و 48 قصرالدشت، ساختمان ژنوم، طبقه 3، واحد 1

تلفن:09333096535

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت
 • ایثارگران

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر طاهر قاضی زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر طاهر قاضی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%100
9 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

قاسم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر خوب

ایران
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر با اخلاق عالی و خوش برخوردی هستند.باصبر و حوصله پرسش می کنند و باصبر پاسخ را می شنوند و توضیح لازمه را می فرمایند .تاحصول اطمینان داروی اضافه تجویز نمی کنند. در کل عالی و بیستند.

گلباغ
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی عالی و صبورانه توضیح دادن و نسخه رو ثبت کردن

امیر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برای مشورت خوب بودند.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوش حوصله، آرام، خوش برخورد و با سوادی بودن.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر طاهر قاضی زاده
نوبت مطب خیابان قصرالدشت
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان قصرالدشت، روبروی مخابرات ولی عصر، بین کوچه 46 و 48 قصرالدشت، ساختمان ژنوم، طبقه 3، واحد 1
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر طاهر قاضی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر طاهر قاضی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر طاهر قاضی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر طاهر قاضی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت طاهر قاضی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهر قاضی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر طاهر قاضی زاده کجا است؟
دکتر طاهر قاضی زاده 1 مطب در مطب خیابان قصرالدشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر طاهر قاضی زاده را ببینید.
+
آیا دکتر طاهر قاضی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر طاهر قاضی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر طاهر قاضی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر طاهر قاضی زاده متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر طاهر قاضی زاده چه زمانی است؟
دکتر طاهر قاضی زاده از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهر قاضی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر طاهر قاضی زاده چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر طاهر قاضی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر طاهر قاضی زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر طاهر قاضی زادهدکتر طاهر قاضی زاده dr taher ghazi zadeh از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر طاهر قاضی زاده در شیراز، خیابان قصرالدشت، روبروی مخابرات ولی عصر، بین کوچه 46 و 48 قصرالدشت، ساختمان ژنوم، طبقه 3، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر طاهر قاضی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09333096535 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر طاهر قاضی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر طاهر قاضی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر طاهر قاضی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر طاهر قاضی زاده متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر طاهر قاضی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.