سوسن خدام

سوسن خدام

کارشناس تغذیه

اراک

کد نظام پزشکی

ت-9142
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب خیابان شهید بهشتی

آدرس:

اراک، خیابان شهید بهشتی، روبروی پاساژ اسلامی، کوچه امامی، ساختمان گلبرگ

تلفن:08632210939

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به سوسن خدام را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران سوسن خدام بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از سوسن خدام
نوبت مطب خیابان شهید بهشتی
رزرو آنلاین نوبت
اراک - اراک، خیابان شهید بهشتی، روبروی پاساژ اسلامی، کوچه امامی، ساختمان گلبرگ
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سوسن خدام را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سوسن خدام نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سوسن خدام در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سوسن خدام چقدر است؟
هزینه ویزیت سوسن خدام با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سوسن خدام می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سوسن خدام کجا است؟
دکتر سوسن خدام 1 مطب در مطب خیابان شهید بهشتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سوسن خدام را ببینید.
+
آیا سوسن خدام امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن خدام در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سوسن خدام در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سوسن خدام متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سوسن خدام چه زمانی است؟
دکتر سوسن خدام از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سوسن خدام در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سوسن خدام چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به سوسن خدام رای داده‌اند. میانگین امتیازی سوسن خدام 0 از 5 است.

درباره سوسن خدامدکتر سوسن خدام sousan khoddam از دکترهای متخصص تغذیه اراک هستند. مطب سوسن خدام در اراک، خیابان شهید بهشتی، روبروی پاساژ اسلامی، کوچه امامی، ساختمان گلبرگ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سوسن خدام می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08632210939 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سوسن خدام و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سوسن خدام هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سوسن خدام فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سوسن خدام متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سوسن خدام مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.