آرزو سادات موسوی

آرزو سادات موسوی

کارشناس مامایی

تهران

کد نظام پزشکی

م-34227

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، تهرانپارس، جشنواره زهدی، کوچه‌۱۸۴ شرقی، پلاک ۴، طبقه‌اول

تلفن:02177349597

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران آرزو سادات موسوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از آرزو سادات موسوی
نوبت مطب تهرانپارس
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، تهرانپارس، جشنواره زهدی، کوچه‌۱۸۴ شرقی، پلاک ۴، طبقه‌اول
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 14:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت آرزو سادات موسوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آرزو سادات موسوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد آرزو سادات موسوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت آرزو سادات موسوی چقدر است؟
هزینه ویزیت آرزو سادات موسوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل آرزو سادات موسوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب آرزو سادات موسوی کجا است؟
دکتر آرزو سادات موسوی 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل آرزو سادات موسوی را ببینید.
+
آیا آرزو سادات موسوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آرزو سادات موسوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
آرزو سادات موسوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آرزو سادات موسوی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد آرزو سادات موسوی چه زمانی است؟
دکتر آرزو سادات موسوی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل آرزو سادات موسوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از آرزو سادات موسوی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به آرزو سادات موسوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی آرزو سادات موسوی 0 از 5 است.

درباره آرزو سادات موسویدکتر آرزو سادات موسوی arezo sadat mosavi از دکترهای متخصص مامایی تهران هستند. مطب آرزو سادات موسوی در تهران، تهرانپارس، جشنواره زهدی، کوچه‌۱۸۴ شرقی، پلاک ۴، طبقه‌اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب آرزو سادات موسوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177349597 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام آرزو سادات موسوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی آرزو سادات موسوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط آرزو سادات موسوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از آرزو سادات موسوی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد آرزو سادات موسوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.