فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر تغذیه
  4. دکترهای اراک
  5. دکتر تغذیه اراک

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای تغذیه در اراک

مرتب‌سازی بر اساس:
میترا یاری

میترا یاری

کارشناس تغذیه
5(2 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
اراک، خیابان دکتر حسابی، روبروی کوچه انزل چی، ساختمان مهر، طبقه دوم
اولین نوبت آزاد مطب:
دوشنبه 1 مرداد
آرزو باجلانی

آرزو باجلانی

کارشناس تغذیه
5(2 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
اراک، بلوار شهید قدوسی، مجتمع دماوند، طبقه 4
اولین نوبت آزاد مشاوره تلفنی:
پنج‌شنبه 4 مرداد
آیدا غفاری آشتیانی

آیدا غفاری آشتیانی

کارشناس ارشد تغذیه
24نوبت موفق در دکترتو
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
مشاوره‌ متنی
اراک، خیابان نیسانیان، ساختمان دکتر نیسانیان، طبقه 2، واحد 201
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
علیرضا خواجه لکزایی

علیرضا خواجه لکزایی

کارشناس تغذیه
85نوبت موفق در دکترتو
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
اراک، .کوچه شکرایی. بن بست گاندی.ساختمان پارسیان.طبقه2
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
سوسن خدام

سوسن خدام

کارشناس تغذیه
0(1 نظر)
نوبت‌دهی مطب
اراک، خیابان شهید بهشتی، روبروی پاساژ اسلامی، کوچه امامی، ساختمان گلبرگ


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای تغذیه در اراک

دکترهای تغذیه در اراک چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر تغذیه و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. تغذیه در اراک از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان تغذیه در اراک در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای تغذیه در اراک نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر تغذیه در اراک و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. تغذیه در اراک در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان تغذیه در اراک در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب اراک است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان تغذیه در اراک یک دکتر تغذیه خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر تغذیه خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای تغذیه (متخصص و فوق تخصص) در اراک

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای تغذیه در اراک ، می توانید به لیست دکترهای تغذیه در اراک در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای تغذیه در اراک نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای تغذیه در اراک توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای تغذیه در اراک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای تغذیه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر تغذیه اراک در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر تغذیه اراک در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای تغذیه در اراک شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر تغذیه خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر تغذیه در اراک می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای تغذیه اراک بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر تغذیه در اراک به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای تغذیه اراک را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر تغذیه در اراک چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر تغذیه در اراک با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای تغذیه اراک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر تغذیه در اراک با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر تغذیه در اراک و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر تغذیه در اراک استفاده کنید

بهترین دکترهای متخصص در اراک

دکتر زنان اراکدکتر عمومی اراکدکتر متخصص داخلی اراکدکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) اراکدکتر روانشناس اراکدکتر دندانپزشک اراکدکتر جراحی عمومی اراکدکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اراکدکتر قلب اراکدکتر متخصص ارتوپد اراکدکتر متخصص چشم پزشک اراکدکتر متخصص گوش و حلق و بینی اراکدکتر متخصص اورولوژی اراکدکتر پوست اراکمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) اراکجراح مغز و اعصاب اراکدکتر متخصص بیماری های عفونی اراکدکتر متخصص گوارش و کبد اراکمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی اراکدکتر بینایی سنجی اراکدکتر متخصص غدد اراکمتخصص فیزیوتراپی اراکمتخصص شنوایی سنجی اراکدکتر متخصص ریه اراکمتخصص روماتولوژی اراکدکتر جراح پلاستیک اراکدکتر متخصص گفتار درمانی اراکدکتر متخصص آسم و آلرژی اراکدکتر متخصص خون و سرطان شناسی اراکدکتر متخصص کلیه بزرگسالان اراکدکتر متخصص غدد کودکان اراکدکتر متخصص کایروپراکتیک اراکدکتر مامایی اراکمتخصص رادیوتراپیست اراکمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی اراکدکتر مشاور دارویی اراکدکتر متخصص ژنتیک پزشکی اراکدکتر متخصص طب سنتی اراکدکتر متخصص درد اراک