دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%100
پیشنهاد(از 15 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان

اطلاعات مطب میدان نمازی

آدرس:

شیراز، میدان نمازی، کلینیک فوق تخصصی امام رضا طبقه 6 واحد 2

تلفن:07132127000

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آناهیتا سنایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آناهیتا سنایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 15 کاربر)

%100
15 کاربر از 15 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

ترنم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

دکتر سنایی واقعا بی نظیرن بااینکه حضوری نرفتم و مشاوره چت و تلفنی شدم به دستوراتشون عمل کردم و صبوری کردم دخترام خوب شدن ممنونم واقعا از راهنمایی ها و مهربونیاشون و خداروشکر بابت بودنشون الهی تنشون سلامت باشه عمرشون باعزت

رادوین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بسیار صبور خیلی خوب راهنمایی کردن

ترنم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

واقعا دکتر سنایی بی نظیر و عالی هستند صبور آرام مهربان و تشخیص عالی عالی عالی به شدت پیشنهاد می شن.

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

دکتر بسیار خوب با حوصله هستند

النا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

عالی بود

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آناهیتا سنایی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب میدان نمازی
شیراز - شیراز، میدان نمازی، کلینیک فوق تخصصی امام رضا طبقه 6 واحد 2


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو100,000 تومان


مشاوره متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل90,000 تومان
مشاوره بگیرید
راهنمای مشاورۀ متنی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آناهیتا سنایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آناهیتا سنایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آناهیتا سنایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آناهیتا سنایی چقدر است؟
هزینه ویزیت آناهیتا سنایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آناهیتا سنایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آناهیتا سنایی کجا است؟
دکتر آناهیتا سنایی 1 مطب در مطب میدان نمازی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آناهیتا سنایی را ببینید.
+
آیا دکتر آناهیتا سنایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آناهیتا سنایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آناهیتا سنایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آناهیتا سنایی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های عفونی کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آناهیتا سنایی چه زمانی است؟
دکتر آناهیتا سنایی از روز سه شنبه 8 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آناهیتا سنایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آناهیتا سنایی چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر آناهیتا سنایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آناهیتا سنایی 5 از 5 است.
درباره دکتر آناهیتا سنایی


دکتر آناهیتا سنایی dr anahita sanaei از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر آناهیتا سنایی در شیراز، میدان نمازی، کلینیک فوق تخصصی امام رضا طبقه 6 واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آناهیتا سنایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132127000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آناهیتا سنایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آناهیتا سنایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آناهیتا سنایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آناهیتا سنایی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آناهیتا سنایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.