%89
پیشنهاد(از 9 کاربر)

درباره‌ی پزشک

آندوسکوپی و کولونوسکوپی

برداشتن پولیپ‌های معده و روده

بالون گذاری معده جهت لاغری

درمان آندوسکوپیک واریس مری

تعبیه لوله تغذیه معده (PEG)

تشخیص زودهنگام و غربالگری سرطان‌های روده، معده و کبد

کد نظام پزشکی

42889

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، فلکه سوم تهرانپارس، خ 196 غربی، نبش طاهری، ساختمان پزشکان تهرانپارس، واحد 12، کلینیک فوق تخصصی متین

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسنعلی متانت را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسنعلی متانت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%89
8 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب تهرانپارس
دکتر حسنعلی متانت
دکتر حسنعلی متانت

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسنعلی متانت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسنعلی متانت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسنعلی متانت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسنعلی متانت چقدر است؟
هزینه ویزیت حسنعلی متانت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسنعلی متانت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسنعلی متانت کجا است؟
دکترحسنعلی متانت مطب تهرانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حسنعلی متانت، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حسنعلی متانت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسنعلی متانت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسنعلی متانت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسنعلی متانت متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسنعلی متانت چه زمانی است؟
دکتر حسنعلی متانت از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسنعلی متانت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسنعلی متانت چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر حسنعلی متانت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسنعلی متانت 5 از 5 است.

درباره دکتر حسنعلی متانتدکترحسنعلی متانت dr hasan ali metanat از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر حسنعلی متانت در تهران، فلکه سوم تهرانپارس، خ 196 غربی، نبش طاهری، ساختمان پزشکان تهرانپارس، واحد 12، کلینیک فوق تخصصی متین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسنعلی متانت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09355770676-02177715408 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسنعلی متانت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسنعلی متانت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسنعلی متانت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسنعلی متانت متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسنعلی متانت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.