دکتر محمدحسین باقری کاشانی

دکتر محمدحسین باقری کاشانی

تخصص پوست، مو و زیبایی

تهران

کد نظام پزشکی

74030

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی

متخصص پوست، مو و بیماری‌های آمیزشی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی، بین عادل و زرین، ساختمان مهدیس، طبقه 1، واحد1

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدحسین باقری کاشانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدحسین باقری کاشانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدحسین باقری کاشانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسین باقری کاشانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسین باقری کاشانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدحسین باقری کاشانی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسین باقری کاشانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین باقری کاشانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدحسین باقری کاشانی کجا است؟
دکتر محمدحسین باقری کاشانی 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدحسین باقری کاشانی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدحسین باقری کاشانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین باقری کاشانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدحسین باقری کاشانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسین باقری کاشانی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدحسین باقری کاشانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسین باقری کاشانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین باقری کاشانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدحسین باقری کاشانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدحسین باقری کاشانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدحسین باقری کاشانی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمدحسین باقری کاشانیدکتر محمدحسین باقری کاشانی dr mohammad hossein bagheri kashani از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر محمدحسین باقری کاشانی در تهران، تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی، بین عادل و زرین، ساختمان مهدیس، طبقه 1، واحد1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدحسین باقری کاشانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09029033769-02177735145-02177735144 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدحسین باقری کاشانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدحسین باقری کاشانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدحسین باقری کاشانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدحسین باقری کاشانی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدحسین باقری کاشانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.