دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
کبری ملکی

کبری ملکی

کارشناس ارشد روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

4754
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان ستارخان

آدرس:

تهران، خیابان ستارخان، نبش صحرایی، ساختمان پزشکان جوانه، طبقه 4، واحد 1

تلفن:02144270732

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به کبری ملکی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران کبری ملکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

لیلا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

واقعا متخصص عالی ممنونم از دکتر تو

انتخاب نوع نوبت‌گیری از کبری ملکی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان ستارخان
تهران - تهران، خیابان ستارخان، نبش صحرایی، ساختمان پزشکان جوانه، طبقه 4، واحد 1


نوبت مشاوره تلفنی
45 دقیقه گفتگو300,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت کبری ملکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کبری ملکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد کبری ملکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت کبری ملکی چقدر است؟
هزینه ویزیت کبری ملکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل کبری ملکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب کبری ملکی کجا است؟
دکتر کبری ملکی 1 مطب در مطب خیابان ستارخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کبری ملکی را ببینید.
+
آیا کبری ملکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کبری ملکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
کبری ملکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کبری ملکی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد کبری ملکی چه زمانی است؟
دکتر کبری ملکی از روز شنبه 12 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل کبری ملکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از کبری ملکی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به کبری ملکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی کبری ملکی 5 از 5 است.
درباره کبری ملکی


دکتر کبری ملکی kobra maleki از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب کبری ملکی در تهران، خیابان ستارخان، نبش صحرایی، ساختمان پزشکان جوانه، طبقه 4، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب کبری ملکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144270732 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام کبری ملکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی کبری ملکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط کبری ملکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از کبری ملکی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد کبری ملکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.