دکتر رضا غیاثوند

دکتر رضا غیاثوند

دکترای تغذیه

اصفهان
%93
پیشنهاد(از 39 کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص تغذیه بالینی و رژیم شناسی

درمان کاهش وزن، افزایش وزن، رژیم بیماران مبتلا به دیابت، بیماریهای قلبی و کلیوی، رژیم غذایی ورزشکاران، رشد قدی نوجوانان، درمان کبد چرب.

در مطب ارائه رژیم غذایی مناسب دستگاه بادی آنالیزر، دستگاه m care، دستگاه liposweep و دستگاه slimfit انجام می شود.

آدرس سایت: www.drghiasvand.com

آدرس اینستاگرام: drghiasvand

کد نظام پزشکی

ت2364

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای تغذیه

اطلاعات مطب خیابان شریف واقفی

آدرس:

اصفهان، خیابان شریف واقفی، چهارراه ابوالحسن اصفهانی، تقاطع شریف واقفی و خیابان گلزار، طبقه بالای داروخانه دکتر بهشتی

تلفن:09135955004

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضا غیاثوند را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا غیاثوند بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 39 کاربر)

%93
36 کاربر از 39 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  20 نفر
 • 15-45 دقیقه
  14 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شریف واقفی
دکتر رضا غیاثوند
دکتر رضا غیاثوند

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا غیاثوند را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا غیاثوند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا غیاثوند در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا غیاثوند چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا غیاثوند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا غیاثوند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا غیاثوند کجا است؟
دکتررضا غیاثوند مطب خیابان شریف واقفی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رضا غیاثوند، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رضا غیاثوند امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا غیاثوند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا غیاثوند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا غیاثوند متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا غیاثوند چه زمانی است؟
دکتر رضا غیاثوند از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا غیاثوند در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا غیاثوند چقدر است؟
تا کنون 39 نفر به دکتر رضا غیاثوند رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا غیاثوند 5 از 5 است.

درباره دکتر رضا غیاثونددکتررضا غیاثوند dr reza ghiyasvand از دکترهای متخصص تغذیه اصفهان هستند. مطب دکتر رضا غیاثوند در اصفهان، خیابان شریف واقفی، چهارراه ابوالحسن اصفهانی، تقاطع شریف واقفی و خیابان گلزار، طبقه بالای داروخانه دکتر بهشتی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا غیاثوند می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09135955004 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا غیاثوند و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا غیاثوند هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا غیاثوند فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا غیاثوند متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا غیاثوند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.