دکتر علی سهیلی مهر

دکتر علی سهیلی مهر

کد نظام پزشکی: 42559

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر علی سهیلی مهر

مطب فلکه خوراسگان
آدرس: اصفهان - اصفهان، فلکه خوراسگان، کوچه بسیج
اولین نوبت آزاد: فردا | 10:00

درباره دکتر علی سهیلی مهر

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

ترک اعتیاد، درمان اختلال خلقی، افسردگی، وسواس،اضطراب، درمان کودک و نوجوان

آدرس مطب دکتر علی سهیلی مهر

مطب فلکه خوراسگان
آدرس:
اصفهان، فلکه خوراسگان، کوچه بسیج
تلفن:

بیمه‌های طرف قرارداد دکتر علی سهیلی مهر

بیمه تامین اجتماعی
بیمه نیروهای مسلح

نظرات درباره دکتر علی سهیلی مهر

تاکنون نظری برای این پزشک ثبت نشده است.
شما اولین نظر را ثبت کنید.

سوالات متداول راجع به دکتر علی سهیلی مهر

چطور می‌توانم نوبت دکتر علی سهیلی مهر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی سهیلی مهر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی سهیلی مهر در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر علی سهیلی مهر چقدر است؟
هزینه ویزیت علی سهیلی مهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی سهیلی مهر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر علی سهیلی مهر کجا است؟
دکتر علی سهیلی مهر 1 مطب در مطب فلکه خوراسگان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی سهیلی مهر را ببینید.
آیا دکتر علی سهیلی مهر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی سهیلی مهر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر علی سهیلی مهر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی سهیلی مهر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی سهیلی مهر چه زمانی است؟
دکتر علی سهیلی مهر از روز سه‌شنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی سهیلی مهر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی سهیلی مهر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علی سهیلی مهر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی سهیلی مهر 0 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر علی سهیلی مهردکتر علی سهیلی مهر dr ali soheilimehr از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اصفهان هستند. مطب دکتر علی سهیلی مهر در اصفهان، فلکه خوراسگان، کوچه بسیج واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی سهیلی مهر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03135227167 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی سهیلی مهر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی سهیلی مهر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی سهیلی مهر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی سهیلی مهر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی سهیلی مهر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.