دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر لطیفه پورحزابی

دکتر لطیفه پورحزابی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

اهواز

کد نظام پزشکی

39227

درباره‌پزشک

 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، خیابان کیانپارس بین چمران و ادیبهشت مجتمع پزشکی صدرا طبقه 4

اطلاعات مطب خیابان قلعه چنعال

آدرس:

اهواز، خیابان قلعه چنعال، بعد از بلوار اصلی، روبروی مرکز بهداشت، جنب داروخانه دکتر کیانی

تلفن:09037292090

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لطیفه پورحزابی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر لطیفه پورحزابی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان کیانپارس
اهواز - اهواز، خیابان کیانپارس بین چمران و ادیبهشت مجتمع پزشکی صدرا طبقه 4


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان قلعه چنعال
اهواز - اهواز، خیابان قلعه چنعال، بعد از بلوار اصلی، روبروی مرکز بهداشت، جنب داروخانه دکتر کیانی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لطیفه پورحزابی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لطیفه پورحزابی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لطیفه پورحزابی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لطیفه پورحزابی چقدر است؟
هزینه ویزیت لطیفه پورحزابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لطیفه پورحزابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لطیفه پورحزابی کجا است؟
دکتر لطیفه پورحزابی 2 مطب در مطب خیابان کیانپارس و مطب خیابان قلعه چنعال دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لطیفه پورحزابی را ببینید.
+
آیا دکتر لطیفه پورحزابی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لطیفه پورحزابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لطیفه پورحزابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لطیفه پورحزابی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لطیفه پورحزابی چه زمانی است؟
دکتر لطیفه پورحزابی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لطیفه پورحزابی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لطیفه پورحزابی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر لطیفه پورحزابی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لطیفه پورحزابی 0 از 5 است.
درباره دکتر لطیفه پورحزابی


دکتر لطیفه پورحزابی dr latife poor hezabi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اهواز هستند. مطب دکتر لطیفه پورحزابی در اهواز، خیابان کیانپارس بین چمران و ادیبهشت مجتمع پزشکی صدرا طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لطیفه پورحزابی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09037292090-09167537340 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لطیفه پورحزابی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لطیفه پورحزابی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لطیفه پورحزابی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لطیفه پورحزابی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لطیفه پورحزابی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.